Каталог » Сервіс

Сервіс

Гарантійне обслуговування

Ми проводимо гарантійне обслуговування всіх комплектуючих, проданих через наші представництва. Для отримання гарантійних послуг чи ремонту покупцеві необхідно пред'явити гарантійний талон, який він отримав при покупці даного пристрою.

У разі, коли ремонт пристрою, що вийшов з ладу в гарантійний термін, неможливий - ми в найкоротший строк замінюємо його на аналогічний робочий.

Постгарантійне обслуговування

Якщо у Вас виникли проблеми з обладнанням, придбаним у нас, а гарантійний термін уже закінчився - не біда. Зверніться в наш сервіс-центр і ми владнаємо всі проблеми в стислі строки.

Встановлення супутникових антен

При покупці в наших магазинах обладнання для прийому супутникового телебачення ми надаємо покупцям послуги з встановлення супутникових антен.

Налаштування комп'ютерів

Наш сервіс-центр надає наступні послуги:

  • Встановлення, відновлення, настройка програмного забезпечення та прикладних програм.
  • Збірка комп'ютерів будь-яких конфігурацій на замовлення.
  • Модернізація (UPGRADE) до потрібного сучасного рівня з максимально ефективним використанням ресурсів апаратури.
  • Підключення та налаштування периферійних пристроїв (принтери, сканери, модеми, тощо).
  • Проводим розрахунок, установку, наладку та обслуговування локальних обчислювальних мереж.
  • Ремонт копіювальних аппаратів, принтерів, сканерів, іншого периферійного обладнання

Укладаємо договори на сервісне абонентське обслуговування з організаціями та приватними особами. Наші постійні замовники та організації, які уклали угоди на сервісне обслуговування користуються значними пільгами.

Заправка картриджів

Картридж є важливою деталлю будь-якого друкуючого пристрою. При великих обсягах друку його вміст - порошок (тонер) чи чорнила - швидко закінчуються. І тоді встає потреба або купувати новий картридж, або заправляти старий. Перезаправити картридж власноруч - досить брудна і трудомістка справа, і в домашніх умовах не завжди можна це зробити кваліфіковано. Крім того є шанс пошкодити чи зіпсувати картридж або навіть принтер.

Ми позбавимо Вас проблем із перезаправкою картриджів до Ваших принтерів. Наші спеціалісти акуратно і швидко виконають всі необхідні операції і Ваш принтер запрацює знову.

Назад